Categorii
FitoDepo
Klintensiv, KlinAll, Dezinfectant Microaeroflora
  • Klintensiv, KlinAll, Dezinfectant Microaeroflora 500 ml
  • Klintensiv, KlinAll, Dezinfectant Microaeroflora 1L
  • Klintensiv, KlinAll, Dezinfectant Microaeroflora 5l
  • Klintensiv, KlinAll, Dezinfectant Microaeroflora

Klintensiv, KlinAll, Dezinfectant Microaeroflora

14,24 lei

 Klintensiv, KlinAll - Dezinfectant Microaeroflora

Dezinfectant pentru microaerofloră se folosește exclusiv cu un aparat special conceput numit nebulizator în care se introduce cantitatea necesară de produs, calculată în funcție de volumul camerei

Gramaj
Cantitate

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

KlinAll RTU - dezinfectant pentru microaerofloră se folosește exclusiv cu un aparat special conceput numit nebulizator în care se introduce cantitatea necesară de produs, calculată în funcție de volumul camerei. Înainte de pornirea aparatului se asigură că toate ușile și geamurile sunt închise și în încăpere nu rămân persoane sau animale de companie. După oprirea nebulizatorului se lasă să acționeze minim 5 minute. Produsul are performanțe fungicide, bactericide și virucide dovedite și nu conține aldehide și fenoli. 

Aspect: Lichid

Mod de utilizare: Produsul este gata de utilizare și se folosește ca atare, exclusiv împreună cu nebulizatorul. Conținutul este compatibil cu orice tip de material sau suprafață. Verificați înainte de achiziționare dacă produsul este compatibil cu nebulizatorul. Se recomandă folosirea în spațiul de locuit ori de câte ori este nevoie, respectând instrucțiunile de utilizare.

Date microbiologice:

Produsul are actiune de decontaminare asupra urmatorilor agenti patogeni:

EN 13727 Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli K12, Pseudomonas aeruginosa;

EN 14476 Adenovirus; Poliovirus; Murine Norovirus.

EN 13624 Candida albicans. 

EN 14348 Mycobacterium terrae; Mycobacterium avium.

EN 14561, EN 14562

EN 1276

EN 13624

EN 13697, EN 16615

EN 13704

AVIZ NR 2266BIO/02/12.24

1769
1000 Produse

Referinte specifice

Service

Service
Transport gratuit
comenzi peste 2000 lei
0786 832 001
Suport Vanzari
Card Reduceri
Pentru clientii fideli
Retur produse
in 48 ore de la primire

Right Banner